Indeks: 1379

Uszczelka do butli gazowej 11kg

Uszczelka do butli gazowej 11kg Gumowe uszczelki do butli gazowych 11kg Średnica wewnętrzna: 9,3 mm Średnica zewnętrzna: 16 mm Grubość: 4,2 mm Uszczelka do stosowania przy gazie propan-butan. Zapewni bezpieczeństwo i prawidłowe działanie butli gazowej.

Cena 0,98 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Przejściówka z wtyczką Din i EURO gnizadem adapter

86121

✔️ Dane techniczne:

  • zasilanie prądem stałym 12V/24V
  • maksymalna przepustowość prądu 15A
  • "łamanie" w zakresie 120°
  • gniazdo typu DIN
  • wykonanie z wytrzymałego tworzywa w kolorze czarnym
21,99 zł
Brutto
Ilość

Opis

➡️ Przejściówka z wtyczką Din i EURO gniazdem adapter⬅️ 

Przejśćiówka-adapter umożliwia podłączenie standardowej wtyczki CIG (EURO) do małego gniazda DIN np. BMW, nowe samochody ciężarowe - SCANIA, DAF, motocykle np Aprilia. Idealna do ładowania: telefonów, nawigacji, tabletów i innych urządzeń.

Sposób montażu.
Nie jest wymagane użycie narzędzi. Należy podłączyć wtyczkę urządzenia do gniazda adaptera i podłączyć wtyczkę do gniazda w pojeździe.

UWAGA. Należy uważać, aby nie przekroczyć maksymalnej przepustowości adaptera.

Szczegóły produktu
86121
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 1187

Przewody rozruchowe 600A 4m

Przewody wykonane z wysokiej jakości materiałów. Powłoka kabli została wykonana ze specjalnego silikonu dzięki czemu nie pękają na mrozie Zaciski o szerokim rozstawie i mocna sprężyną gwarantują pewne połączenie. Grubość miedzi jest wystarczająca aby bez problemu odpaliło auto o pojemności silnika 2500cm3. W skład zestawu wchodzi również etui co ułatwia przechowywanie przewodów. Długość przewodów: 2 x 4 metry Maksymalny przewodzony prąd: 600A

Cena 69,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 58709

Ładowarka 2xusb 2.1a + woltomierz

Ładowarka Samochodowa Woltomierz 2xUSB 3.1A Ładowarka posiada wbudowany inteligentny układ ładowania IC z całkowitym wyjściem 3.1A, mogą automatycznie wykrywać urządzenia USB i zapewniać optymalny prąd ładowania urządzeń USB, aby osiągnąć szybkie i bezpieczne ładowanie. Cyfrowy wyświetlacz LED wskazuje napięcia instalacji samochodu,napięcie ładowania oraz prąd ładowania urządzenia. Kompatybilny z większością telefonów komórkowych z Androidem i iOS, tabletów i innych urządzeń USB, które wymagają zasilania 5V Z wejściem DC 12V-24V, kompatybilnym z wszystkimi samochodami. Kompaktowa i lekka konstrukcja, idealny wybór do podróży samochodem.

Cena 24,99 zł
Więcej
W magazynie