Indeks: 1379

Uszczelka do butli gazowej 11kg

Uszczelka do butli gazowej 11kg Gumowe uszczelki do butli gazowych 11kg Średnica wewnętrzna: 9,3 mm Średnica zewnętrzna: 16 mm Grubość: 4,2 mm Uszczelka do stosowania przy gazie propan-butan. Zapewni bezpieczeństwo i prawidłowe działanie butli gazowej.

Cena 0,98 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Adapter do tankowania LPG M14 POLSKA

GZ221A14
49,99 zł
Brutto
Ilość

Opis

➡️ADAPTER / KOŃCÓWKA / REDUKCJA DO GAZU LPG M14 - DISH⬅️

PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER GAZ LPG POLSKA  M14

▶️ Adapter do tankowania LPG w samochodach z typowym wlewem montowanym w Polsce (M14) w krajach obsługujących system typu DISH. Redukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów.

▶️ Specyfikacja:

✔️ Długość całkowita 59mm

✔️ Gwint zewnętrzny wkręcany w instalację M14 Ø14

✔️ Końcówka do Pistoletu w Polsce :  (DISH)

✔️ Gwint wewnętrzny 10mm

▶️Końcówka dodatkowo jest wyposażona w trwałą uszczelkę, która zabezpiecza szczelność podczas tankowania. 

▶️ Adapter posiadający gwint M14 to jeden z  gwintów montowanych w instalacjach gazowych wykorzystywanych m.in. przez Tomasetto. Przed zakupem upewnij się jaka jest średnica instalacji gazowej w twoim aucie - występują jeszcze instalacje z gwintem m12 lub m10.

▶️ Adapter posiadający złącze typu DISH, pozwala zatankować gaz w takich krajach m.in.jak:

✔️ Polska

✔️ Włochy

✔️ Czechy

✔️ Francja

✔️ Słowacja

▶️Poniżej na dołączonej mapie oznaczono kolorem ZIELONYM kraje, w których wykorzystywany jest system DISH. 

Szczegóły produktu
GZ221A14
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GZ2770

ROZDZIELACZ DO BUTLI GAZOWEJ 11KG na 2 wyjścia 2X21,8+ 21,8

Trójnik rozdzielacz gazu do butli z gwintem ( 21,8 lewy) - 11 kg oraz 33 kg Element wykonany został z wysokiej jakości materiału odpornego na wahania temperatury. Dzięki temu otrzymujemy trwały element który posłuży nam na lata. Redukcja służy do rozdziela butli gazowej na dwa źródła. Nakręcając adapter na butlę gazową otrzymamy dwa wyjścia takie jak w butli. Zastawanie powyższego adaptera : butle gazowe 11kg stosowane w domowych instalacjach oraz butle 33 kg. Produkt oferowany na naszej aukcji jest najwyższej jakości. Jeśli masz pytania dotyczące produktu skontaktuj się z nami. Na pozostałych aukcjach dostępne adaptery , redukcje oraz rozdzielacze do gazu.

Cena 84,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: GZ2005

Redukcja butla 11 kg na 4 kg 3/8 l

REDUKCJA BUTLI TURYSTYCZNEJ 3/8 lewy na 1/2 lewy Redukcję nakręcamy na butle turystyczną, wtedy mamy wyjście na gwint jak w butli gazowej 11 kg Wykonana z MOSIĄDZU + uszczelka GWINT ZEWNĘTRZNY LEWY 21,8 - butla 11 kg GWINT WEWNĘTRZNY LEWY 3/8" - butla 2,3,4,5 kg

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 1379

Uszczelka do butli gazowej 11kg

Uszczelka do butli gazowej 11kg Gumowe uszczelki do butli gazowych 11kg Średnica wewnętrzna: 9,3 mm Średnica zewnętrzna: 16 mm Grubość: 4,2 mm Uszczelka do stosowania przy gazie propan-butan. Zapewni bezpieczeństwo i prawidłowe działanie butli gazowej.

Cena 0,98 zł
Więcej
W magazynie